גדי טייר הינו קבלן רשום לעבודות איטום מס' 22978. ליעוץ מקצועי ללא עלות חייגו 072-265-7516

טיפים לבחירת קבלן

/טיפים לבחירת קבלן
טיפים לבחירת קבלן2017-08-07T20:49:38+03:00

באמת זאת משימה מאתגרת ?

בחירת בעל המקצוע המתאים לביצוע פעולות שיפוץ ובנייה בביתנו היא משימה מאתגרת על אחת כמה וכמה בחירתו של קבלן לאיטום גגות.
כשירותו של גג הבית בו אנו מתגוררים היא הראשונה בחשיבותה בתרומה לאיכות חיינו, גג תקין משמעו שמים אינם מסוגלים לחדור דרכו וכי הוא מסוגל לעמוד בפני קרני השמש הקופחות. כל חור, סדק או שבר בגג יכולים לגרום לנזק שילך ויחמיר עם הזמן, חדירה של מים ושינויי מצב צבירתם להרס של הקיר לאורך זמן.

בחירת קבלן לאיטום גגות חייבת להתבסס על עמידה במספר קריטריונים

הקריטריון הראשון – הם הוותק והניסיון בהם מחזיק הקבלן, שכירת שירותיו של קבלן מנוסה תקטין את ההסתברות לעיכובים בעבודה ותעלה את ההסתברות לביצוע עבודת איטום איכותית ומקצועית.

הקריטריון השני – הוא ההמלצות אותן מביא הקבלן, ממומלץ לבקש ולפגוש מספר לקוחות ולצפות בפעולות האיטום שנעשו, המלצות חיוביות יבטיחו שגם אתם תהינו משירות איכותי.

הקריטריון הבא – הוא המחיר, מספרם הרב של בעלי המקצוע המציעים שירותי איטום גגות הוא רב וגדול עובדה זו הביאה ללידתה של קשת מחירים רחבה מאוד עבור כל מלאכת איטום, מומלץ לבצע סקר שוק ולבחור את קבלן האיטום העונה על תקציבכם בצורה הטובה ביותר.

לחברה שלנו ניסיון רב שנים בתחום

חברת גדי טייר עומדת בכל הקריטריונים המוזכרים, החברה הפועלת בשוק האיטום כבר מעל לעשרים ושלוש שנים מביאה איתה ידע, ניסיון, מקצועיות ואיכות אותם רכשה במהלך השנים, התקשרו עוד היום ותזכו לייעוץ מקצועי בכל שאלה הנוגעת לעולם האיטום.

מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר